Eladó a képen látható teljesen új Eredeti Gyári Dell 90W os 4. 62A os notebook töltő dell laptop töltő!
Előfordulhat, hogy nem pont ugyanazt a darabot adom ami a képen látható, de mindegyik 100% ugyanaz a teljesen új eredeti gyári dell 90W 4. 62A dell töltő / hálózati adapter maxximmum a part number - be van eltérés tudásban nincs!
Gyári dell adapter európai csatlakozóval laptop / notebook készülékekhez!
Feszültség: 19, 5V
Áramerősség: 4. 62A
Teljesítmény: 90W Euró-csatlakozóval
Input: 100-240V
Típus/Model Dell gyári szám rajta Dell DP/N: 0W6KV, 00W6KV
Dell short spare part description: Adpt, AC, 90W, Dlta, 3P, L6, WW
Dell functional spare part description: AC Adapter, 90W, 3-Pin, DELTA, Cavendish Lot 6 (Uses C5 Straight Power Cord). For India Please use 9Rcdc.
DA90PM111
ADP-90LD DA
Dell alternate spare part number (PN): P0PT9, Mrnft, 6Kxkh, Jcf3V, 6C3W2, MK947, YD9W8, MV2MM, TK3DM, Yy20N, K8Wxn, 99H58, Y4M8K
0P0PT9, 0Mrnft, 06Kxkh, 0Jcf3V, 06C3W2, 0MK947, 0YD9W8, 0MV2MM, 0TK3DM, 0Yy20N, 0K8Wxn, 099H58, 0Y4M8K
Kompatibilis laptopok/notebookok a teljessség igénye nélkül:
Inspiron 3420
Inspiron 3421
Inspiron M431R-5435
Inspiron M531R- 5535
Latitude 3330
Latitude 6430u
Latitude E5430
Latitude E5440
Latitude E6420 XFR
Latitude E6430 ATG
Latitude E6430S
Latitude XT3
Vostro 2420
Vostro 2421
XPS L421X
XPS L521X
Inspiron 5421 töltő, Inspiron 5423 töltő, Inspiron 5437 töltő
Inspiron 5447 töltő, Inspiron 5520 töltő, Inspiron 5521 töltő
Inspiron M431R-5435 töltő, Inspiron M531R- 5535 töltő
Vostro 3560 töltő, XPS L421X töltő, XPS L521X töltő
dell töltő, dell adapter, dell 90W adapter, Dell 90W töltő, Dell 4. 62A töltő, DA90PM111 töltő, DA90PM111 adapter 90W os dell táp, PA-10 dell töltő ADP-90LD DA töltő ADP-90LD DA adapter ADP-90LD töltő ADP-90LD adapter