Garancia (hónap):
36
Gyártó:
Dahua
Poe-osztály:
Hipoe
Poe portok száma:
4
Cikkszám1:
Bizdahpfs30064et60
Arukereso. hu szállítási költség:
Ingyenes
Arukereso. hu szállítási idő:
1 munkanap
Portok száma:
6
Ethernet szabvány:
10/100 mbps
Menedzselhetőség:
Nem menedzselhető
Teljesítmény:
60 w
Uplink:
100 mbps
Dahua PFS3006-4ET-60 PoE switch
1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE)
3x 10/100(PoE+/PoE)
2x 10/100 uplink
Model
PFS3006-4ET-60
Ethernet Port
2*10/100Mbps Uplink ports
4*10/100 Mbps PoE ports
PoE Power Consumption
Port1? 60W, Port2-4? 30W, Total? 60W
PoE Protocol
IEEE802. 3af (PoE), IEEE802. 3at (PoE+), Hi-PoE
Switching Capacity
1. 8Gbps
Packet Forwarding Rate
890kpps
Packet Buffer Memory
768Kb
MAC Table Size
2K
Flow Control
Enable by default
Application Humidity
10%~90%
Power
DC48~57V power adapter
Lightning Protection
Common Mode 2KV
Differential Mode 0. 5KV
Working Temperature
-10°C~+55°C
Weight
0. 3kg
Dimension(W×D×H)
130mm×85mm×26mm